Ing. Milan Šteinbach
    Kaznějovská 33
    323 00 Plzeň

    Czech Republic

    telefon: 377 523 832
    mobil: 737 548 343
    mobil: 737 632 430

    afasteinbach@atlas.cz

O nás

Podnikání jsme zahájili počátkem devadesátých let vývojem protipožárních impregnačních přípravků. Prvními přípravky byly ANTIFIRE a STOPFIRE, které byly záhy nahrazeny přípravkem STOPFIRE SPECIÁL, neklasifikovaným jako zdraví škodlivý podle legislativy EU a použitelným na textil jak z přírodních tak syntetických vláken. Jeho používání se v průběhu dalších let stále rozšiřovalo a dnes jsou tímto přípravkem ošetřeny textílie v mnoha objektech, z nichž malý malý výběr uvádíme v referencích.

V roce 2005 vznikl další přípravek s názvem APYRO® určený pro protipožární úpravu dřeva, jak rostlého tak různých výrobků z dřevní hmoty, který se rovněž osvědčil a je široce používán.

Zatím poslední je přípravek s názvem APYRO® - DEKOR, jehož vývoj byl dokončen v roce 2014. Ani posledně uvedené přípravky nejsou klasifikovány jako zdraví škodlivé.

Průběžně jsme vyvinuli řadu přípravků pro různé úpravy povrchů materiállů a jejich spojování a tmelení.

Součástí naší činnosti je i poradenství, výroba aplikačních zařízení a zajištění profesionální aplikace našich protipožárních přípravků

 

Poskytujeme poradenství a školení pro aplikaci našich přípravků a zajišťujeme profesionální provedení impregnace. Dále provádíme konzultace z oboru technické chemie včetně technologických studií pro strojírenské a elektrotechnické firmy.

 

Ing. Milan Šteinbach
Kaznějovská 33, 323 00 Plzeň
Michaela Šteinbachová
Kaznějovská 33, 323 00 Plzeň